jakie panele do stylu skandynawskiego

 

Jak Keep Your dachówka ceramiczna czyste, piękne i zdrowe

Dachówka ceramiczna może być piękny wybór podłogi dla wielu obszarów domu. Nie tylko wyglądają ładnie, ale jest trwała i funkcjonalna, zwłaszcza w gorących regionach kraju, takich jak Arizona, gdzie temperatury mogą unosić nad 100 stopni przez 6 miesięcy w roku.

Ponieważ płytki ceramiczne jest odporny i nie wchłania płynów lub gleby jest to stosunkowo łatwe do czyszczenia. Jednak linie zaczynu to zupełnie inna historia. Płytka zaprawy jest zwykle wykonany z cementu, wody i piasku. Po utwardzeniu betonu jak materiał ten staje się bardzo porowate i pochłoną jak gąbka.

W wielu domach płytki ceramiczne stosuje się w miejscach, gdzie woda jest obecna, jak kuchnie, jadalnie i łazienki. Ze względu na bliskość do płynów i innych materiałów plam powodując zaprawa może szybko stać mocno zabrudzonych.

 

To zajmuje tylko jedną próbę ręcznego czyszczenia fug sobie sprawę, że to może być bardzo frustrujący i trudny proces, aby poprawić swój wygląd. Wycieranie może poprawić wygląd płytek, ale zrobi prawie nic do czyszczenia fug. Potrzeba silnego środka czyszczącego, twardy szorowania i wodę bardzo gorąco pod ciśnieniem zrobić gruntowne czyszczenie fug.

Większość właścicieli domów nie mają odpowiednich narzędzi ani środków czyszczących, aby dokładnie odtworzyć piękno ich zaprawą. Jeśli chodzi o czyszczenie mocno zabrudzonych fug, dzwoniąc profesjonalnego jest zwykle dobrym pomysłem.

Może to być trudne ze znalezieniem wykwalifikowanego profesjonalnego czyszczenia fug. Istnieje wiele środków czyszczących, które twierdzą, że posiadają umiejętności do czyszczenia płytek i fug, ale brak szkoleń i certyfikacji, aby to zrobić w odpowiedni i bezpieczny sposób. Najprościej jest znaleźć specjalistę, który jest certyfikowany przez Instytut inspekcji, czyszczenia i renowacji certyfikacji (IICRC).

– autor artykułu