jakie panele do nowoczesnego wnetrza

 

Mogę Lay dachówka ceramiczna na istniejącym Vinyl Floor

Jednym z najczęstszych pytań podczas układania płytek jest, mogę położyć płytki ceramiczne na istniejącej podłodze winylowej w mojej kuchni / wanny. Oraz odpowiedź na to pytanie brzmi: tak i nie. To wszystko zależy od dwóch rzeczy, pod warunkiem podłodze winylowej, a co jest pod podłogą winylu. Spójrzmy na te dwa elementy w sposób bardziej szczegółowy.

Czy Twój podłóg winylowych w dobrym stanie?

płytki ceramiczne wymaga dobrej przyczepności do materiału pod spodem. Jeśli wykładzina winylowa jest nadal przylegającą do podłoże pod (nie zbliża się w narożnikach lub krawędziach) można odpowiedzieć twierdząco na to pytanie. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że podłoga winylowa jest czysty przed kontynuowaniem. Używaj szczotki do szorowania i czyszczenia, aby usunąć tłuszcz i brud przed próbą położyć płytki ceramiczne. Jeśli podłoga winylowa zbliża się w niektórych miejscach, najlepiej jest usunąć podłogę winylową przed ułożeniem płytek ceramicznych.

Jakie jest podłoże pod pod podłogą winylu, drewna lub betonu?

Jeśli podłoże pod konkretne jesteś dobry, aby przejść Jeśli odpowiedziałeś „tak” na pytanie numer 1. Jeśli jest podłoże pod sklejki a następnie będziemy chcieli poświęcić trochę czasu, aby zainstalować backerboard do podłogi. Backerboard to płyta cementowo ½”Cal grubości. Zamontować płytę poprzez przykręcenie go do legara podłogowego. Należy używać zalecanych śrub dla backerboard aby zapobiec korozji. Jeśli jesteś w starszej dom z litych podłóg drewnianych może masz problem z litego drewna podłogi kurczące i rozszerzające się na podstawie poziomu wilgotności. W tym przypadku można spróbować zainstalować ½”Sklejki na górze drewniane podłogi z klejem budowlane śrub. Następnie stosuje się tablicę, w tym przypadku można spróbować użyć ¼”Backerboard.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże rozwiązuje ten powszechne pytanie „Czy mogę położyć płytki ceramiczne na istniejącej podłodze winylowej”. Pamiętaj, aby wziąć swój czas podczas przygotowania podłogi.

David jest gniazdem wszystkich branż. Jednym z jego hobby jest majsterkowanie. Lubi pomoc rodziny i przyjaciół z wszelkimi projektów domu poprawy. Sprawdź swoje darmowe porady, 5 Wskazówki dotyczące układania płytek ceramicznych

– autor artykułu