jaka grubosc podlogi przy ogrzewaniu podlogowym

Co robi Palenie Czy do mięsa

Palenie jest ostatecznym grilla na dwa sposoby. Po pierwsze, produkuje najbardziej soczyste, aromatyczne mięso z grilla z możliwych. Po drugie, jest to jeden z najbardziej skomplikowanych i zaangażowanych stylów gotowania we wszechświecie grillowania.

W grilla, mięso jest gotowane przez kilka godzin w niskiej, pośredniej ciepła, co powoduje, że mięso jest bardzo delikatne i soczyste. Palenie jest w zasadzie gotowania grill, ale z dodatkiem pachnącego dymu drzewnego do smaku mięsa. To tworzy niepowtarzalny smak trudno znaleźć gdziekolwiek indziej, nawet w sklepach spożywczych i restauracji.

 

Jest możliwe, aby włączyć średnią czajnik grill pod prowizorycznym palacza. Wszystko co musisz zrobić, to przenieść węgle do krawędzi grilla i pozostawić wprowadzić jasne stworzyć ciepło pośrednie wymagane. Następnie dodać kawałki drewna na węglach stworzyć dym.

Korzystanie z grilla, jak palacz ma kilka wad, choć. Po pierwsze, jest to niemożliwe, aby sprawdzić węgle lub drewna dymu bez podnoszenia pokrywy grilla i pozwolić uciec dymu. Po drugie, aby dodać więcej węgle lub kawałki drewna (które trzeba będzie zrobić kilka razy w ciągu czasu gotowania multi-godzinnym), trzeba będzie rzeczywiście usunąć gorące, mięso ładunkiem grill żeby dotrzeć do węgle , Za każdym razem gdy to zrobić, mięso ostygnie i istnieje ryzyko upuszczenia gorący grill. Po trzecie, podczas gotowania coś w ciągu kilku godzin, trzeba uważać, aby utrzymać ją przed wysychaniem (który pokonuje cel grilla w pierwszej kolejności). Typowa czajnik grill ma pan wody, aby utworzyć pary potrzebnej do utrzymania wilgotne i soczyste mięso, więc amator palaczem jest ograniczona, za pomocą rozpylacza pełną octu jabłkowego w regularnych odstępach czasu.

Dla eksperymentu jeden strzał w paleniem, korzystaniem z grilla czajnik jako prowizoryczny palacza zrobi dobrze.

– autor artykułu